Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Лютий 2020 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23  

Новини

Вуличне освітлення – на контролі

Новий рік розпочався не так давно, а робота з упорядкування міста та заходи, покликані поліпшити комфорт василівчан вже у розпалі.
Зважаючи на комплексний підхід до вирішення питань з благоустрою території, днями розпочинаємо роботи з реконструкції повітряної лінії вуличного освітлення по провулках Заводський та Урожайний, що у південно-західній частині міста. Дані заходи допоможуть покращити інфраструктуру на зазначених ділянках та зроблять пересування місцевих мешканців у темну пору доби зручним і безпечним.
Крім того, відповідно до етапів реалізації програми «Реконструкція мереж вуличного освітлення в м. Василівка на 2018-2020 роки», розпочато проєктування нової повітряної лінії вуличного освітлення по вулицях Степна, Тополина, Театральна та прилеглих до них провулках Театральний, Південний та Лінійний. Варто зазначити, що дана робота – актуальна й важлива. Адже саме цими вулицями та провулками щодня користується велика кількість містян, прямуючи на роботу чи до школи, а також спускаючись до місцевого залізничного вокзалу.
Проєктування проводитиметься з урахуванням усіх будівельних та експлуатаційних норм, а також зважаючи на зауваження та пропозиції місцевих мешканців. На цьому акцентовано увагу під час робочої виїзної наради міського голови Людмили Цибульняк з відповідальними працівниками міської ради, проєктувальником, головним інженером Василівського РЕМ ПАТ «Запоріжжяобленерго» та фахівцями КП «Благоустрій – Василівка» Василівської міської ради.
Учасники наради провели обстеження ділянки, обговорили основні організаційні моменти та визначились із етапами проведення робіт. За результатами наради надано відповідні доручення.П'ятниця, 17 Січня 2020 15:42 | Переглядів: 83

Офіційні сайти держ установ