Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Лютий 2020 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23  

Новини

Проведено черговий рейд суб’єктів підприємницької діяльності, що здійснюють операції з металобрухтом

Вчасно сплачені податки місцевими підприємцями – запорука збалансованого та стабільного міського бюджету, можливість здійснення ефективних заходів, покликаних покращити інфраструктуру міста.
На постійному контролі міської ради знаходяться питання розвитку малого та середнього бізнесу, дотримання фінансово-бюджетної дисципліни на території.
Сьогодні, з метою аналізу сплати податку на нерухоме майно та ставки орендної плати за землю суб’єктами господарювання на території Василівської міської ради, членами тимчасової робочої групи на чолі із секретарем міської ради Олександром Мандичевим було здійснено черговий рейд суб’єктів підприємницької діяльності, що здійснюють операції з металобрухтом.
Члени робочої групи відвідали місця прийому та зберігання металобрухту на території міста, проаналізували наявність дозвільних документів у власників таких пунктів. Проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо дотримання норм чинного законодавства в частині приймання та використання металобрухту й унеможливлення його тіньового обороту.
Варто зазначити, що дана робота не втрачає своєї актуальності. Спільно з правоохоронними органами, міською радою продовжуватимуться заходи стосовно виявлення та закриття нелегальних пунктів прийому металобрухту, що в свою чергу, успішно допомагає боротися із розкраданням і пошкодженням комунального майна (телекомунікаційного обладнання, кабелів, водопровідних мереж тощо).Вівторок, 21 Січня 2020 16:44 | Переглядів: 87

Офіційні сайти держ установ