Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Червень 2020 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Новини

Шановні василівчани!

Минулого тижня Кабінет Міністрів України постановою «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» по всій країні встановив тритижневий карантин.
І з тією динамікою, з якою розповсюджується епідемія коронавірусу, існує потенційна загроза виникнення надзвичайної ситуації у нашій країні. Щоб упередити можливе розповсюдження захворювання, Василівською міською радою також затверджено план протиепідемічних заходів, аналогічних діям по всій країні.
Усім мешканцям міста наполегливо рекомендуємо обмежити відвідування адміністративних будівель, місць масового перебування людей, утриматися від поїздок та подорожей.
Медичні огляди і планові візити до лікарів, в тому числі і до стоматологів, за можливості, перенести.
Згідно рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України, у комунальних закладах дошкільної освіти призупинено навчання. Вони не закриті, але працівників максимально переведено на дистанційну роботу. Чергових груп у дитсадках рекомендовано не створювати.
Роботодавцям рекомендовано, за можливості, максимально забезпечити використання дистанційної форми праці або гнучкого режиму робочого часу.
Будь-який карантинний захід спрямований на те, щоб зменшити контакт між людьми, можливість і ризики поширення вірусу. Адже на сьогодні, окрім коронавірусу, є небезпека захворювання і на грип та ОРВІ.
Людей похилого віку, особливо тих, які мають хронічні захворювання, теж закликаємо залишатися вдома. Як показує світовий досвід, найефективніший спосіб захиститися від зараження – максимально уникати прямих контактів з іншими людьми.
Просимо потурбуватися про своїх батьків та родичів поважного віку: купити їм необхідні продукти та ліки, аби в них не було необхідності відвідувати громадські місця.
Від кожного з нас дуже багато залежить. Кожна людина, у якої проявляються навіть легкі симптоми захворювання, повинна самоізолюватися протягом як мінімум семи днів та обов’язково звернутися до сімейного лікаря.
Вкотре нагадуємо, допомагають прості речі: ретельне миття рук з милом, користування дезінфектором, вітання, не тиснучи руки та не цілуючи один одного, тримання дистанції в один метр.

Крім того, закликаємо не забувати про вчасну оплату комунальних послуг! Адже саме від нашої відповідальності залежить безперебійне водопостачання, водовідведення, тепло-, газо- та електропостачання. Комунальні служби приймають оплату за звичайним графіком: через банки та каси обслуговування.

 

Не панікуйте! Відповідально ставтесь до свого здоров’я, дотримуйтеся правил гігієни. А якщо почуваєтеся зле – одразу телефонуйте до сімейного лікаря. Бережіть себе і тих, хто поруч!



Вівторок, 17 Березня 2020 13:00 | Переглядів: 1161

Офіційні сайти держ установ