Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Квітень 2020 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24  
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Новини

Самоізоляція – найкращий спосіб уберегти своє здоров’я! Оперативна інформація про стан справ у місті: 23.03.2020

Щодня у заклади охорони здоров’я Запоріжжя та області надходять звернення про підозру на зараження коронавірусом. На щастя, поки жоден випадок не підтверджено. Однак, враховуючи складну епідемічну ситуацію в Україні та швидке поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в сусідніх областях, вкотре закликаємо василівчан дотримуватись стандартних рекомендацій та обмежити міжособистісне спілкування! Просимо поставитись серйозно та із розумінням до всіх превентивних заходів, затверджених на державному рівні! Також, просимо всіх містян, які повернулись з-за кордону, обов’язково пройти самоізоляцію! Це найкращий спосіб уберегти здоров’я своїх рідних!

 

Станом на 23.03.2020 заборонено:
• проведення усіх масових заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та місцевого самоврядування;
• робота агропродовольчих та торговельних ринків, об’єктів громадського харчування (окрім приготування їжі за індивідуальним замовленням з наступною доставкою її засобами кур’єрської служби або самовивозом);
• робота закладів культури (бібліотек, музеїв тощо), розважальних закладів, спортивних залів, а також усіх магазинів, крім продуктових та не продуктових, що реалізують товари першої необхідності (у тому числі засоби особистої гігієни, миючі та дезінфікуючі засоби).

 

Аптеки та аптечні пункти міста працюють в штатному режимі.

 

Державні установи працюють в штатному режимі. Особисті прийоми громадян припинено, розгляд заяв та звернень переведено в телефонний та електронний вигляд. Тож, просимо його дотримуватись. На офіційному вебсайті міської ради опубліковано режими роботи та контакти всіх установ, органів державної влади та місцевого самоврядування, які діють на території міста.

 

Комунальні підприємства, які діють на території міської ради, працюють в штатному режимі. Надання комунальних послуг відбувається безперебійно. Прийом громадян у адмінбудівлях комунальних підприємств припинено!
Василівський ЕЦВВ КП «Облводоканал» ЗОР працює згідно графіку. Протягом дня заплановано проведення планових аварійно-налагоджувальних робіт. ТОВ «Керуюча компанія «Наш дім – Запоріжжя» працює в штатному режимі. Протягом дня планується здійснення планових ремонтних робіт та гідродинамічне прочищення каналізаційних випусків в окремих багатоквартирних будинках міста. ПРАТ «Василівкатепломережа» працює згідно плану. Теплопостачання мешканців міста відбувається в повному обсязі та без перебоїв. Василівська дільниця Токмацького відділення ПАТ «Запоріжгаз» працює в штатному режимі. Планових відключень не заплановано. ВСП «Василівський РЕМ» працює в штатному режимі. Планових відключень не заплановано.

 

Наголошуємо, що інформація щодо хлорування води в місті не відповідає дійсності! Водопостачання та водовідведення на території Василівки здійснюється безперебійно, в штатному режимі!

 

Графіки роботи та контакти комунальних підприємств можна переглянути за посиланням: http://vasrada.gov.ua/news/2031-vasilivka_na_karantini_operativna_informatsiia_pro_stan_sprav_u_misti.html.

 

Найбільші торговельні мережі міста, зокрема, АТБ-Маркет, супермаркет «Наш Край» та ПП «Пахомов», також працюють в плановому режимі. Продукти та товари побутового використання у закладах їх реалізації знаходяться в достатній кількості. Підвезення товарів здійснюється в плановому режимі, їх дефіциту немає. Обмеження по допуску покупців до торгових залів відсутні. Однак, закликаємо дотримуватись превентивних заходів під час карантину при відвідуванні даних закладів: одягати індивідуальну стерильну маску, дотримуватись дистанції 1,5 м. один від одного.
Будівельний гіпермаркет «33М2» зачинено для відвідувачів, але мережа здійснює продаж товарів через мережу Інтернет.

 

На території міста робочою (мобільною) групою, до складу якої увійшли представники міської ради та правоохоронних органів, проводиться моніторинг виконання протиепідемічних заходів щодо запобігання і поширення коронавірусної інфекції COVID-19.

 

Нагадуємо, що карантин – це не канікули! Тож, закликаємо батьків припинити відвідування дитячих майданчиків та провести інформаційно-роз’яснювальну роботу зі старшими дітьми стосовно обмеження міжособистісного спілкування. Самоізоляція – найкращий превентивний захід! Потурбуйтесь про своїх батьків та родичів поважного віку: купіть їм продукти харчування й ліки, аби в них не було необхідності відвідувати громадські місця!

 

Загроза коронавірусу – не вигадка, вона реальна! Тому всі дії влади спрямовані на те, щоб уникнути поширення цієї хвороби на території регіону. Просимо василівчан бути свідомими і поставитись до всіх обмежень серйозно!Понеділок, 23 Березня 2020 16:06 | Переглядів: 327

Офіційні сайти держ установ