Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Квітень 2020 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24  
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Новини

Оперативна інформація про стан справ у місті: 25.03.2020

Шановні василівчани, за офіційною інформацією, сьогодні у місті Запоріжжі зафіксовано чотири випадки зараження коронавірусною інфекцією COVID-19. Щодня у заклади охорони здоров’я області надходять звернення про підозру на зараження цим вірусом. Враховуючи надзвичайно складну епідемічну ситуацію в Україні, вкотре закликаємо дотримуватись стандартних рекомендацій та обмежити міжособистісне спілкування!

 

Станом на 25.03.2020 місто дотримується всіх превентивних заходів, зокрема, масових заходів не проводиться, агропродовольчі та торговельні ринки, а також об’єкти громадського харчування зачинені, заклади культури, розважальні та спортивні заклади не працюють, усі державні установи та комунальні підприємства мыста припинили особисті прийоми громадян та перейшли на електронне та телефонне спілкування. Всі ці заходи є вкрай важливими та покликані не допустити поширення небезпечної для здоров’я та життя громадян коронавірусної інфекції.

 

Аптеки та аптечні пункти міста працюють в штатному режимі.
Державні установи працюють в штатному режимі. Особисті прийоми громадян припинено, розгляд заяв та звернень переведено в телефонний та електронний вигляд. На офіційному вебсайті міської ради опубліковано режими роботи та контакти всіх установ, органів державної влади та місцевого самоврядування, які діють на території міста.

 

Комунальні підприємства, які діють на території міської ради, працюють в штатному режимі. Надання комунальних послуг відбувається безперебійно. Прийом громадян у адмінбудівлях комунальних підприємств припинено!
Василівський ЕЦВВ КП «Облводоканал» ЗОР працює згідно графіку. Протягом дня заплановано проведення планових аварійно-налагоджувальних робіт на водопроводах міста. ТОВ «Керуюча компанія «Наш дім – Запоріжжя» працює в штатному режимі. Протягом дня планується здійснення дезінфекції під’їздів багатоквартирних будинків, які обслуговує підприємство, та гідродинамічне прочищення каналізаційних випусків. Василівська дільниця Токмацького відділення ПАТ «Запоріжгаз» працює в штатному режимі. Планових відключень не заплановано. ВСП «Василівський РЕМ» працює в штатному режимі. Планових відключень не заплановано.


ПРАТ «Василівкатепломережа» працює згідно плану. Теплопостачання мешканців міста відбувається в повному обсязі. Однак, у зв’язку з аварійною ситуацією, що виникла на мережі, тимчасово призупинено теплопостачання житлового багатоквартирного будинку за адресою вул. Театральна, 8. Відновлення подачі тепла відбудеться відразу після завершення аварійних налагоджувальних робіт.


Графіки роботи та контакти комунальних підприємств можна переглянути за посиланням: http://vasrada.gov.ua/news/2031-vasilivka_na_karantini_operativna_informatsiia_pro_stan_sprav_u_misti.html.

 

Найбільші торговельні мережі міста також працюють в плановому режимі. Продукти та товари побутового використання у закладах їх реалізації знаходяться в достатній кількості. Підвезення товарів здійснюється в плановому режимі, їх дефіциту немає. Закликаємо дотримуватись превентивних заходів під час карантину при відвідуванні даних закладів: одягати індивідуальну стерильну маску, дотримуватись дистанції 1,5 м. один від одного.

 

Крім того, повідомляємо, що в усіх об’єктах роздрібної торгівлі міста діють обмеження стосовно одночасного доступу громадян до торгових зал – із розрахунку 1 особа на 5м2.

 

Зверніть увагу! За інформацією адміністрації АТБ-Маркет, з 24.03.2020 щодня з 09:00 до 10:00 ранку, для забезпечення додаткового захисту пенсіонерів, людей похилого віку, людей з інвалідністю, мережа АТБ обслуговує тільки цю категорію населення!

 

Представники правоохоронних органів проводять моніторинг виконання протиепідемічних заходів щодо запобігання і поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території міста.

 

Нагадуємо, що карантин – це не канікули! Самоізоляція – найкращий превентивний захід! Загроза коронавірусу – не вигадка, вона реальна! Просимо василівчан бути свідомими і поставитись до всіх обмежень серйозно!Середа, 25 Березня 2020 11:45 | Переглядів: 684

Офіційні сайти держ установ