Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Червень 2020 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Новини

Подбаймо про наше довкілля!

Чисте місто починається з кожного із нас. Цю фразу доводиться повторювати все частіше.
Щодня працівники КП «Благоустрій – Василівка» Василівської міської ради наполегливо працюють, аби наше рідно місто було чистим, охайним та затишним.
Комунальники проводять озеленення, покіс трави, обрізку аварійних дерев, ремонтують та модернізують вуличне освітлення, впорядковують вулиці.
Кожного ранку жіночий колектив «благоустрою», мов бджілки, наводять лад на пішохідних алеях, у парку, на міській площі. Щодня доводиться прибирати і недопалки після недбалих курців, які кидають їх прямо біля урни чи лавочок, обгортки з цукерок та печива, пляшки з-під пива, лушпиння з насіння. Таке ставлення до чужої праці окремих василівчан не лише ображає, а й справляє яскраве враження про їх виховання. Нажаль.
Прикро стає тоді, коли щойно висаджені квіти, розсаду яких комунальне підприємство вирощує самостійно, виривають або калічать недобросовісні мешканці, діти, батьки яких спокійно відпочивають поруч і навіть не думають робити своєму чаду зауваження. Звідси й відповідне виховання.
Найнеприємніше стає від споглядання стихійних сміттєзвалищ, які вчиняють містяни біля своїх же будівель. Часто, такі звалища «проростають» біля сміттєвих майданчиків на прибудинкових територіях багатоквартирних будинків. При чому створюють їх переважно жителі приватного сектору. Вони зносять туди не лише побутове сміття, а й гілки дерев, листя. На поточному тижні «благоустрівці» прибирали такі звалища біля будинків по вул. Театральна, 10 та Державна, 12.
Купи побутового й будівельного сміття з’являються і на виїздах з міста. Пакети, зламані меблі, бите скло та будматеріали…
Вкотре нагадуємо, що для вивезення непобутових видів сміття можна звертатись до підприємця, який займається вивезенням сміття у Василівці – ФОП «Колесник О.Ф.», а не відправляти його до контейнерів ТПВ й тим паче не створювати стихійні звалища, що тягне за собою відповідальність, встановлену законом.

 

Навесні, коли так пишно буяє природа та розквітають найзапашніші квіти зовсім не хочеться висвітлювати негативну інформацію. Однак, сподіваємось, що люди, які байдуже ставляться до оточуючого світу, прочитавши нашу статтю, змінять своє ставлення та почнуть вчити своїх дітей чистоті, порядку, а найважливіше – повазі до не легкої праці інших!П'ятниця, 22 Травня 2020 14:20 | Переглядів: 192

Офіційні сайти держ установ