Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Липень 2020 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Новини

Талановита молодь Василівки зустрілась із мером міста

Молодість – чарівна та неповторна пора, це час змін, коли перед тобою відчиняються двері у раніше незвіданий світ. Правду кажуть, що поки молодий – бачиш життя по-іншому, небо здається безкрайнім, а сонце яскравішим. Говорять, що молодість пахне травневими росами і квітне, мов вечірні фіалки…
Згадуючи свою молодість, кожна людина відчуває у серці тепло й затишок, особливу та незвичайну гармонію із самим собою.
Кожного року, напередодні Дня молоді, усі українці, ті, хто молодий і серцем, і душею почувають себе причетним до цього свята.
Василівка завжди пишалась не лише своїми історичними місцями та туристичними маршрутами, а й талановитою молоддю – хлопцями та дівчатами, які своїми знаннями і талантами прославляють рідну землю далеко за її межами.
Для підтримки таких юнаків Василівська міська рада багато років тому запровадила стипендію міського голови, яку щороку отримують одні з найталановитіших учнів, вихованців та студентів місцевих навчальних закладів і закладів культури.
З нагоди наступаючого свята міський голова Людмила Цибульняк зустрілась із цьогорічними стипендіатами аби поспілкуватись про їх нові досягнення, плани на майбутнє, заповітні мрії та звичайно ж поздоровити з Днем молоді.
Кмітливі, розумні, цікаві, усміхнені, а головне – такі різні… Надія Яворська, Богдан Дашковський, Марія Мохончук, Валерія Ібрагімова, Артем Куделя, Тетяна Комісарова, Іван Смірнов, Микола Симоненко, Аліна Мартиненко та Катерина Калінчук розповіли Людмилі Михайлівні про те, як пройшов їх навчальний рік, чого очікують від літа та яким шляхом планують йти далі. Хтось продовжуватиме навчання у школі, хтось саме здає ЗНО та мріє вступити до вищого навчального закладу, а ті, хто вже отримують знання у «виші» поділились своїми творчими задумами і бажаннями.
Прогулюючись мальовничою міською площею, молодь говорила і про те, що їм найбільше подобається у Василівці та висловила свої думки з приводу розбудови міста.
Відрадно, що більшість дітей бачать своє майбутнє у рідному краї, надихаються ним та щиро кохають батьківську землю.
Спілкування виявилось корисним та цікавим.
Особливо сьогодні, коли вся Україна стоїть на порозі змін, приємно бачити розвиток громадської активності молоді. Бажаємо хлопцям та дівчатам наснаги, віри у власні сили та успіхів в усіх починаннях!
Завжди чекаємо на Вас у стінах міської ради!

 

«Молодь України – сила Батьківщини,
Віра у майбутнє, злагоду і мир.
Молодь України – ми одна родина
Від морських кордонів до Карпатських гір!..»Четвер, 25 Червня 2020 12:58 | Переглядів: 211

Офіційні сайти держ установ