Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Липень 2021 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

Корисні посилання

 

Новини

По вул. Каховській триває реконструкція споруд для збирання, очищення та використання вод поверхневого стоку

Реконструкція споруд для збирання, очищення та використання вод поверхневого стоку на вулицях міста, де спостерігається велике скупчення дощової й талої води – актуальна та необхідна справа. Більшість василівчан вже помітили ефективність реалізації таких проєктів на прикладі вул. Миру та Соборна.
Днями розпочались аналогічні будівельні роботи й по вул. Каховській.
Під час сильних дощів та весняних паводків мешканці вулиці часто потерпають від підтоплення житла та розмивання узбічь, сильних ушкоджень зазнає і асфальтобетонне дорожнє покриття.
За ініціативи міської ради, за рахунок коштів обласного екологічного фонду, вздовж проїжджої частини вулиці здійснюється встановлення водоскидних лотків для направлення зливових стоків. Для запобігання потраплянню на ділянки реконструкції з провулків зі щебеневим покриттям піску, глини та каміння передбачене встановлення поперечних лотків, піскоуловлювачів і дренажних колодязів.
Під час робочого виїзду на місце проведення робіт міський голова Людмила Цибульняк разом із фахівцями підрядних організацій вкотре обговорила етапи реалізації проєкту та наголосила на неухильному дотриманні всіх будівельних та експлуатаційних норм.
За словами Людмили Михайлівни, проведення даної реконструкції було заплановано ще декілька років тому. Враховуючи звернення василівчан та наявність коштів у бюджеті міста, з 2016 року поступово здійснювалось впорядкування більшої частини вулиці.
- У цьому році, завдяки злагодженій роботі та підтримці депутата облради Катерини Луценко, нарешті вдалось залучити кошти з обласного бюджету. Тож, маємо надію, що після встановлення водозбиральних лотків та улаштування нового покриття проблема з підтопленням житлових будинків і руйнуванням дороги вирішиться, стане комфортнішим і життя мешканців сусідніх провулків. Щиро дякуємо Катерині Василівні за роботу та піклування про Василівку.Четвер, 25 Червня 2020 15:54 | Переглядів: 328 | Поділитися:

Міський головаКаліман Сергій Анатолійович

Офіційні сайти держ установ


ua en de