Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Серпень 2020 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

Новини

Добробут міста розпочинається з кожного із нас!

Щодня Василівська міська рада та комунальні підприємства міста турбуються про добробут василівчан. У пріоритеті завжди – освітлення вулиць, ремонт доріг, реконструкція систем водопостачання та водовідведення. Нажаль, за короткий проміжок часу осягнути всі напрямки одночасно неможливо, та все ж, поступово Василівка стає затишнішою. Це помічають і місцеві мешканці, і гості нашого краю.
Однак, опускаються руки, коли бачиш навколо невігластво й зневагу до своєї роботи.
Сьогодні мешканців м-ну 40 років Перемоги та найближчих вулиць вразила нова витівка недоброзичливих містян – декілька розбитих світильників на щойно встановлених опорах вздовж доріжки між вул. Спортивна та вул. Кошового.
Для того, аби освітити дану територію в нічний час працівники КП «Благоустрій – Василівка» Василівської міської ради працювали зосереджено та завзято, незважаючи на спекотну погоду й довгу процедуру підключення нової лінії до електромережі.
Дуже прикро, коли за таку наполегливу роботу «віддячили» хамством і неповагою. Нажаль, влаштувати відеоспостереження на кожному перехресті складно. Тому завжди сподіваємось на розуміння й вихованість наших мешканців, нашого підростаючого покоління. Вкрай неприємно розуміти, що простої поваги до роботи оточуючих чекати – безглуздо!
Такий нерозсудливий вчинок – робота наших дітей, вихованню яких приділено дуже мало часу й сил, тих, хто галасує на лавочках біля під’їздів у нічну пору часу, тих, кому ми не наважуємось вчасно зробити зауваження, не бажаючи отримати неприховану агресію у свою адресу! Так вчиняють ті, хто вириває й топче квіти на громадських квітниках, хто руйнує цегляні стінки вздовж центральної алеї міста!
Прикро, що ці люди не розуміють усіх наслідків своїх дій, не роблять висновки та повсякчас скаржаться на те, що місто не змінюється на краще!..Четвер, 30 Липня 2020 09:52 | Переглядів: 390

Офіційні сайти держ установ