Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Вересень 2021 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24  
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Корисні посилання

 

Новини

По вул. Каховській завершується реконструкція споруд для збирання, очищення та використання вод поверхневого стоку

За останні роки з боку міської ради приділено якомога більше уваги проведенню капітального та поточного ремонту доріг у Василівці. За кошти місцевого та державного бюджету оновлено дорожнє покриття значної частини віддалених і центральних вулиць та провулків міста.
Нині, за ініціативи міської ради, за рахунок коштів обласного екологічного фонду завершується реконструкція споруд для збирання, очищення та використання вод поверхневого стоку по вул. Каховській. В рамках проєкту вздовж проїжджої частини вулиці встановлено водоскидні лотки для направлення зливових стоків, а для запобігання потраплянню на реконструйовану ділянку із сусідніх провулків піску, глини та каміння встановлено поперечні лотки, піскоуловлювачі і дренажні колодязі.
На місці проведення робіт міський голова Людмила Цибульняк зустрілась із місцевими мешканцями, вислухала їх зауваження та пропозиції. Василівчани подякували очільниці міста за увагу й плідну роботу. Адже з 2016 року на найдовшої вулиці міста вже реконструйовано більшу частину дорожнього покриття, відремонтовано водопровід та оновлено вуличне освітлення.
За словами Людмили Михайлівни, проведення даної реконструкції було заплановано ще декілька років тому. У цьому році, завдяки злагодженій роботі та підтримці депутата облради Катерини Луценко, нарешті вдалось залучити кошти з обласного бюджету. Враховуючи звернення василівчан та наявність коштів у бюджеті міста, впорядкування вул. Каховської продовжуватиметься і надалі. Сьогодні головне завдання – навести лад вздовж реконструйованої частини, тож, запрошуємо кожного жителя вулиці долучитись до суспільно важливої справи.Четвер, 03 Вересня 2020 11:36 | Переглядів: 896 | Поділитися:

Міський головаКаліман Сергій Анатолійович

Офіційні сайти держ установ


ua en de