Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Жовтень 2020 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

Новини

Конструктив та співпраця - маємо позитивні результати

Конструктивний діалог та плідна співпраця між міською радою та василівчанами завжди показували позитивні результати. За останні роки, на прохання містян у Василівці реалізовано численні проєкти, що значно поліпшили життя мешканців як на південно-західній частині міста, так і в центрі. Жодне прохання чи пропозиція не залишається по за увагою міського голови.
Днями, спілкуючись із василівчанами, очільниця міста Людмила Цибульняк обговорила суспільно важливі та актуальні для кожного питання, за результатами яких вже вдалось досягти результатів.
Відтак, днями, працівниками комунального підприємства міської ради «Благоустрій – Василівка» встановлено новенькі лавочки вздовж пішохідної доріжки від вул. Спортивна до вул. Кошового. Питання про доцільність влаштування яких підіймалось жителями ще під час запуску нової лінії освітлення. Врешті, за ініціативи міського голови та сприяння директора ТОВ «Василівський завод «МК» Ореста Шеремета задум вдалось реалізувати. Тож щиро дякуємо Оресту Михайловичу за допомогу. Тепер, прогулюючись доріжкою, василівчани зможуть відпочити і відновити сили на новеньких лавочках.
Крім того, днями, за дорученням міського голови, вдалось вирішити ще одне важливе питання – доступності до місцевого супермаркету, яке було підняте василівчанами. «Благоустрівці» облаштували зручну пішохідну доріжку вздовж ринку «Південний», аби у темну пору доби містянам було зручно дійти до магазину. Адже ринок закривається рано, а йти проїжджою частиною – вкрай небезпечно.
Роботи у Василівці вистачає. Приємно, коли місцеві мешканці також не залишаються осторонь благоустрою рідного краю та всіляко намагаються зробити його затишнішим та красивішим.Четвер, 08 Жовтня 2020 17:58 | Переглядів: 103

Офіційні сайти держ установ