Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Листопад 2020 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24  
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

Новини

Всеукраїнський день працівників культури і майстрів народного мистецтва

Щиро вітаємо вас з вашим професійним святом!
Культура завжди об’єднує людей, які вкладають в неї душу, терпіння і самовіддану працю. Вона ніколи не продається і не купується. Культура – це не робота, а місія, яка несе добро та красу.
Цей день об’єднує всіх, хто не уявляє свого життя без музики, живопису, театру, танцю, книги, хто день у день веде величезну просвітницьку роботу.
Люди вашої професії особливі, бо талант дається не кожному. Щоб успішно працювати у сфері культури, потрібно щодня виявляти ініціативу і творчість, завойовувати серця людей.
Ви формуєте унікальний культурний простір, який об’єднує людей. А головне – робите все для того, аби культура розвивалася, була живою та сучасною.
Дякуємо вам за вашу працю! Ви докладаєте максимальних зусиль для того, щоб ми могли пишатися Василівщиною. Саме ви вмієте повести за собою і дорослого, і дитину у світ прекрасного, та відіграєте головну роль у збереженні духовної спадщини.
Міцного вам здоров’я, сил та енергії для нових творчих звершень, людської шани і вдячності!
В цей святковий день працівники комунального закладу «Василівський Центр культури та дозвілля» зібралися разом і отримали теплі слова привітання від міського голови Людмили Цибульняк.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток територіальної громади та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва Почесними грамотами Василівської міської ради нагородженно:

- Шаталінського Володимира Михайловича – директора комунального закладу «Василівський Центр культури та дозвілля»;
- Безрукову Марину Леонтіївну – заступника директора з основних видів діяльності комунального закладу «Василівський Центр культури та дозвілля»;
- Ведмідь Лілію Іванівну – керівника дитячого лялькового театру комунального закладу «Василівський Центр культури та дозвілля»;
- Добрулю Валентину Анатоліївну– завідувача технічним відділом комунального закладу «Василівський Центр культури та дозвілля»;
-Дмитренко Зою Володимирівну – завідувача господарством комунального закладу «Василівський Центр культури та дозвілля».

 Понеділок, 09 Листопада 2020 15:15 | Переглядів: 399

Офіційні сайти держ установ