Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Квітень 2021 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24  
Нд 4 11 18 25  

Корисні посилання

Новини

З робочим візитом до Василівського району завітали перший заступник голови Запорізької обласної ради Людмила Любім та заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Куценко.


Сьогодні, 11.02.2021 року,  з робочим візитом до Василівського району завітали перший заступник голови Запорізької обласної ради Людмила Любім та заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Куценко.

У заході взяли участь міський голова Сергій Каліман та перший заступник міського голови Денис Калінін.

Спочатку зустріч відбулась на об’єкті незавершеного будівництва на території с. Кам’янське «Амбулаторія первинної медичної допомоги КНП «Василівський Центр ПМСД» ВРР ЗО.

Наступним був візит до комунального некомерційного підприємства «Василівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» ВМР ЗО. З директором закладу Валерієм Сапой поспілкувались щодо стану реконструкції лікарні в рамках реалізації програми Президента “Велике Будівництво».

Завершилась зустріч в залі засідань адмінбудівлі, де Людмила Любім та Владислав Куценко зустрілась з головами об’єднаних територіальних громад Василівського району.

За дорученням міського голови Сергія Калімана у заході взяв участь перший заступник міського голови Денис Калінін.
В ході зустрічі було обговорено багато проблемних питань кожної громади окремо.

Зокрема Денис Сергійович порушив наступні питання:
- про можливість відкриття в громаді комунального ліцею, де б могли навчатись учні 10-11 класів;
- про необхідність відкриття регіонального заводу по утилізації твердих побутових відходів;
- про фінансову підтримку обласною радою КП «Облводоканал» ЗОР та погашення заборгованості перед працівниками по заробітній платі;
- про закінчення будівництва об’єктів незавершеного будівництва, що було розпочато в 2020 році в рамках реалізації програми Президента “Велике Будівництво», а саме: стадіон ДЮСШ «Таврія», Кам’янська та Широківська амбулаторії та відділення екстреної медичної допомоги «Василівська БЛІЛ».

 Четвер, 11 Лютого 2021 17:06 | Переглядів: 105 | Поділитися:

Міський головаКаліман Сергій Анатолійович

Офіційні сайти держ установ


ua en de