Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Квітень 2021 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24  
Нд 4 11 18 25  

Корисні посилання

Новини

Паліативна допомога: створення відділення на базі КНП «Михайлівська багатопрофільна лікарня»

Сьогодні, 17.02.2021, року міський голова Сергій Каліман разом з першим заступником міського голови Денисом Калініним взяли участь у нараді при голові районної ради Олени Здор під час якої розглядалось питання надання паліативної допомоги дорослим та дітям на території району.

В заході також взяли участь голови Михайлівської та Дніпрорудненської об'єднаних територіальних громад та головні лікарі медичних закладів цих територій.

Сьогодні в країні зростає потреба в якісній паліативній допомозі. МОЗ України ухвалило наказ "Про удосконалення організації надання паліативної допомоги в Україні", який направлений на створення сучасної системи надання паліативної медичної допомоги дорослим і дітям.

Паліативні хворі – це пацієнти, які страждають на злоякісні новоутворення, ВІЛ-інфекцію/СНІД, вроджені вади розвитку, серцево-судинні, неврологічні, респіраторні та інші прогресуючі захворювання та посттравматичні стани, що не можуть бути вилікувані сучасними і доступними методами.

Паліативна допомога — це вид медичної допомоги для людей із серйозними хворобами.

Завданням цього типу допомоги є полегшити симптоми і зменшити страждання від серйозної хвороби та покращити якість життя як пацієнта, так і його сім’ї й близьких.

На цей час у Михайлівці вже створено стаціонарне відділення паліативної допомоги на 6 ліжко-місць, яке має медперсонал, що пройшов підготовку з паліативної допомоги відповідно до вимог МОЗ України. Окрім того, після отримання відповідної ліцензії на медичну практику у найближчому майбутньому заплановано створення мобільної бригади для організації виїзного надання паліативної допомоги.

Головний лікар КНП «Михайлівська багатопрофільна лікарня» Іван Гайдаржи звернувся з пропозицією до керівників територій розширити розмір території обслуговування населення з їх допомогою, та можливістю заручення у підтримці й розвитку цього напрямку медичної допомоги.

Також, за результатами наради прийнято рішення провести зустріч представників всіх медичних ланок новоствореного району з метою визначення механізму надання якісних послуг в розрізі вузьких спеціалізацій.

За матеріалами офіційного сайту Василівської районної ради Запорізької області.Середа, 17 Лютого 2021 13:48 | Переглядів: 66 | Поділитися:

Міський головаКаліман Сергій Анатолійович

Офіційні сайти держ установ


ua en de