Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Березень 2021 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24 31
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Корисні посилання

Новини

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні, який відзначається згідно Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні» на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Більшість із них - сильні, свідомі, освічені люди, представники різних професій, справжні патріоти своєї держави. Вийшовши на Майдан, вони прагнули справедливості, чесності та гідного життя.
Всіх їх об'єднала українська земля та бажання жити у вільній, незалежній країні. Вони гинули, та не здавались. Саме ці люди сьогодні творять історію Української держави.

Ця дата назавжди закарбується у серцях українців нестерпним болем, що з року в рік нагадуватиме сумний 2014 – ий рік.
Дуже важко жити в часи змін. Труднощі, кризи та невдачі ми відчуваємо на собі. Але своїм бажанням змін українці заслужили на те, щоб жити в європейській сім’ї на рівні з іншими європейськими народами.

Ми маємо вірити у наших вояків, ми маємо довіряти один одному і спільно будувати Україну - нову Україну, за яку не буде соромно! Ми повинні пам’ятати, що наша сила - у вірі і єдності!. Кожен з нас має змінитися: змінюючи себе, ми змінюємо Україну.

Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо Герої не вмирають!
Вшануймо пам’ять тих Героїв, які віддали своє життя за перемогу добра над злом, правди над несправедливістю, за людську гідність і щасливе майбутнє свого народу. І нехай у всіх добрих справах допоможе нам Бог.

Слава Україні!
Героям Слава!
Слава Небесній Сотні!

Міський голова Сергій Каліман, депутатський корпус, виконавчий комітет та апарат Василівської міської ради.П'ятниця, 19 Лютого 2021 11:11 | Переглядів: 34 | Поділитися:

Міський головаКаліман Сергій Анатолійович

Офіційні сайти держ установ