Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Квітень 2021 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24  
Нд 4 11 18 25  

Корисні посилання

Новини

Вітаємо зі святом Благовіщення!

Благовіщення Пресвятої Богородиці – одне із дванадцяти найбільших свят у православному календарі після Великодня. Це одне із найголовніших і найбільш радісних свят у православному календарі.
Свято Благовіщення є неперехідним, тобто кожного року відзначається в один і той самий день. Святкується воно традиційно за 9 місяців до Різдва Христового. У православній церкві – це 7 квітня.
Цього року Благовіщення Пресвятої Богородиці припадає на четвертий тиждень Великого посту. Це означає, що у свято дозволяються певні послаблення у суворому пості, а саме – можна їсти рибу та морепродукти.
Слово "Благовіщення" означає "благовістя", "радісна звістка", "добра звістка". Цього дня віруючі згадують про сповіщення архангелом Гавриїлом Діві Марії про те, що вона народить Ісуса Христа – Сина Божого і Спасителя світу.
Назва свята стало звичною тільки з VII століття. До того святу давали різні назви: зачаття Христа, Благовіщення про Христа, Сповіщення, Початок спокутування, Благовіщення ангела Марії. Повна ж назва свята у православ'ї звучить так: "Благовіщення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії".
Загалом свято Благовіщення потрібно провести в гарному настрої, з радістю і вдячністю, з сім’єю та друзями. Цього дня не варто сперечатися, лихословити, обманювати, сердитися і дратуватися, а також займатися важкою роботою.
З давніх-давен на це свято закликали весну. А ще гадали на погоду.
• Погода на Великдень буде такою, як на Благовіщення.
• Якщо на Благовіщення ще немає ластівок, то весна затримається і будуть холоди.
• Ніч перед Благовіщенням якщо є теплою, то і весна буде теплою.
• Дощ на Благовіщення – до посушливого літа.
• Якщо в цей день падатиме дрібний дощ, то восени чекайте гарний урожай грибів.Середа, 07 Квітня 2021 09:10 | Переглядів: 26 | Поділитися:

Міський головаКаліман Сергій Анатолійович

Офіційні сайти держ установ


ua en de