Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Квітень 2021 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24  
Нд 4 11 18 25  

Корисні посилання

Новини

Засідання виконавчого комітету Василівської міської ради

07.04.2021 року під головуванням міського голови Сергія Калімана відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Василівської міської ради Запорізької області у якому взяли участь 20 членів виконкому, керівники структурних підрозділів міської ради, спеціалісти апарату міської ради та інші зацікавлені особи.

Присутні розглянули та одноголосно підтримали 5 питань запропонованого порядку денного:
• Про коригування базових узгоджених тарифів на постачання теплової енергії для бюджетних установ та інших споживачів ПРАТ «Василівкатепломережа».
• Про уповноваження старост на вчинення нотаріальних дій на території Василівської міської ради Запорізької області.
• Про видачу дублікату свідоцтва на право власності на житло за адресою: м. Василівка, вул. Дніпровська, буд. 26, кв. 10.
• Про створення комісії з питань захисту прав дитини Василівської міської ради.
• Про надання матеріальної допомоги.

З питаннями черги денної членів виконкому ознайомили:
Кривуля Віта Вікторівна – начальник відділу економічного, агропромислового розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності ради;
Грушко Андрій Сергійович - начальник відділу юридичного забезпечення, власності та персоналу ради;
Духонченко Людмила Геннадіївна – начальник служби у справах дітей Василівської міської ради;
Польченко Вікторія Олександрівна – начальник відділу соціального захисту Василівської міської ради.
За результатами обговорення питань порядку денного були ухвалені відповідні рішення, з якими можна буде ознайомитись на офіційному вебсайті міської ради.

Після розгляду питань до присутніх звернувся Паньовін Роман Володимирович - заступник директора ТОВ «Алькаір», член виконкому з питання руйнування автодоріг від с. Лісного до повороту на с. Гладке, також від с. Підгірне до с. Широке та доповів, що автодорога знаходиться в незадовільному стані для руху легкового автотранспорту через недотримання норми маси вантажного автотранспорту. Цими ж машинами вже вдавлені колії і на дорозі на Токмак, що спричиняє багатомільйонні збитки.

Міським головою Сергієм Каліманом та членами виконкому було надано ряд пропозицій щодо протидії даним порушенням та надані відповідні доручення юридичному відділу міської ради. Тож ситуація знаходиться під контролем.Середа, 07 Квітня 2021 15:40 | Переглядів: 123 | Поділитися:

Міський головаКаліман Сергій Анатолійович

Офіційні сайти держ установ


ua en de