Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

1 червня День захисту дітей!

Ми, малі,
Утричі літу вдячними ми будем!
В цей перший літній день по всій Землі
День захисту дітей святкують люди!
День дитинства, миру на землі,
Наше літо ніжиться в теплі.
В день дитинства в селах, у містах
Розкривайся, пісне, на вустах!

Стало доброю традицією в червні, у перший день літа збирати малечу, аби в атмосфері веселих забав та святкових емоцій привітати дітлахів з Міжнародним днем захисту дітей.

У парковій зоні м. Василівка відбулося святкове дійство, яке зібрало в дружнє коло всіх бажаючих маленьких василівчан та дітей з пришкільних таборів міста Василівка та ближніх населених пунктів Підгірне та Верхня Криниця. Винуватці свята мали змогу подивитися святковий концерт, який подарували їм вихованці вокального гуртка КПНЗ «Центр ДЮТТ» ВРР ЗО (кер. Мирошниченко О.В.). Малечу привітали Василівський міський голова Цибульняк Л.М., голова Василівської райдержадміністрації Кошеленко В.О. та голова Василівської районної ради Калінін Д.С.

А потім розпочалася розважальна програма, під час якої кожен бажаючий мав змогу відчути себе художником під час малюнку на асфальті, запустити повітряного змія, спробувати свої сили на шахово-шашковому турнірі та не лише подивитися виставку художньо-технічної творчості вихованців гуртків КПНЗ «Центр ДЮТТ» ВРР ЗО, а і власноруч виготовити сувенір на згадку про свято. Насиченою була і ігрова програма, підготовлена завідувачем дитячим сектором КЗ «Василівський ЦКД» Дмітрієвською Н.І.. Цього дня кожна дитина, яка приймала участь у розвагах, отримала солодкий подарунок, наданий Василівською міською радою.

В перший день літа до вихованців дитячих садочків міста завітало свято здоров'я та спорту. Міський голова Людмила Цибульняк привітала дітей зі святом, побажали міцного здоров'я, яскравого літнього відпочинку, посмішок на обличчі та вручено подарунки.

Не обійшло свято і дітей південно-західної частини міста. Саме там, за ініціативи та підтримки депутатів міської ради Тетяни Руденко-Овчиннікової, Марини Цинкаленко, Любові Бабкіної, Романа Білки для малечі були проведені чудові розважальні програми.

Василівська міська рада вдячна всім хто долучився в проведенні свята в ці дні: народному депутату Володимиру Бандурову, депутатам міської ради Шеремету О.М., Руденко-Овчинніковій Т.О. Цинкаленко М.М., Бабкіній Л.В., Білці Р.О., Арутюняну О.Е.,Чумаку О.О., Борівському В.І., Шиян Н.І., Сорокіній О.О., Вайлу В.М., депутату районної ради Каліману С.А., КПНЗ «Центр ДЮТТ» ВРР ЗО, КЗ «Василівський ЦКД», ПМВКП «Ассоль» та ФОП «Моргунов».Четвер, 01 Червня 2017 16:09 | Переглядів: 252