Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Свої двері відкрив оновлений зал урочистих церемонній укладання шлюбу

28 жовтня 2017 року, з нагоди Дня міста, у приміщенні міської ради, після проведеного ремонту, було відкрито зал урочистих церемонній укладання шлюбу. Він постав перед гостями свята цілком оновленим, осучасненим і неперевершено гарним.

Усю цю красу гідно оцінили і почесні гості, які завітали на свято. На відкриття зали до міської ради, окрім міської влади, завітали голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко, заступник голови райради Андрій Дашковський, Почесні громадяни нашого міста.

У своїй вітальній промові з нагоди відкриття оновленого залу голова міської ради Людмила Цибульняк, зокрема, сказала: «З першого дня моєї роботи на посаді міського голови, разом з командою міської ради ми мріяли, аби наш зал урочистих церемоній укладання шлюбу мав такий гарний, сучасний і свіжий вигляд, і ось, нарешті, це здійснилося. Здійснилося завдяки спільній роботі розробника цього проекту Ніні Речці та будівельників із ТОВ «Проект-Еко-Буд». Ми намагалися зробити зал таким, щоб він увесь ніс в собі справжню атмосферу свята, щоб настрій піднімався у кожного вже від самого входу до зали. Адже це – приміщення щастя, і дуже важливо, щоб тут панувала краса і справді святкова, душевна атмосфера».

І цього ж дня, в оновленій залі зареєструвала свій шлюб Журавель Дмитро та Єфименко Анна. Молодих особисто привітали міський голова Людмила Цибульняк та голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко, які побажали молодятам довгих років життя у злагоді та добробуті, подарували молодим подарунки та квіти.

А трохи пізніше, оглянути зал урочистих церемонній укладання шлюбу в міській раді завітав і Народний депутат України Володимир Бандуров, якому також дуже сподобалась проведена робота з ремонту зали та сучасний вигляд урочистого залу.

Міська рада бажає, щоб відтепер одружень в нашому місті було побільше, а ті хто побрались в цій залі жили довго та щасливо в шлюбі.Понеділок, 30 Жовтня 2017 10:53 | Переглядів: 372

Офіційні сайти держ установ