Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

27 та 28 жовтня 2017 року, на базі ФОК "Таврія", за ініціативи міської влади, відбувся вже II Всеукраїнський турнір з футзалу на Кубок Василівського міського голови, присвяченого Дню визволення міста серед юнацьких команд 2006-2007 років народження.

27 та 28 жовтня 2017 року, на базі ФОК "Таврія", за ініціативи міської влади, відбувся вже II Всеукраїнський турнір з футзалу на Кубок Василівського міського голови, присвяченого Дню визволення міста серед юнацьких команд 2006-2007 років народження.
У змаганнях прийняли участь 6 команд: «Таврія» м. Василівка, «Темп-ЗАЕС» м. Енергодар, «Дизеліст» м. Токмак, «Спартак» м. Мелітополь, «Стандарт» смт. Михайлівка, «Старт» м. Дніпрорудне.
Змагання проходили за коловою системою. Після двох турів першого дня змагань по шість залікових балів мали три команди «Темп-ЗАЕС», «Спартак» та наша «Таврія», яка обіграла колег з Токмака та Михайлівки.
Другого дня жереб спочатку звів наших хлопців з однолітками потужної команди з Мелітополя. В запеклій боротьбі, «Таврія» здобула перемогу з рахунком 3-1. Наступним випробуванням була команда з Енергодара, гра з якою закінчилася нічийним рахунком. Отож доля переможця та призерів вирішувалася в останньому турі. Однолітки з Енергодара здолали мелітопольців, а наша команда впевнено переграла команду з Дніпрорудного.
Отже, бронзовим призером турніру стала команда «Спартак» м. Мелітополь, срібним призером – «Темп-ЗАЕС» м. Енергодар, а ПЕРЕМОЖЦЕМ II Всеукраїнського турніру з футзалу на Кубок Василівського міського голови, присвяченого Дню визволення міста стала наша «Таврія». Ось ім'я переможців: Ілля Шевченко, Назар Мартиненко, Артем Вайло, Тимофій Демченко, Руслан Рожко, Денис Міхєєнко та наймолодший Назар Першин, тренер команди Андрій Мицик.
Несподіванкою для учасників змагань стало те, що на нагородження до них завітали, окрім організатору турніру міського голови Людмили Цибульняк і Народний Депутат України - член виконкому ФФУ Володимир Бандуров, депутати Запорізької обласної ради Катерина Луценко та Сергій Грачов, голова Василівської РДА Валерій Кошеленко, голова Василівської федерації футболу Сергій Джуган, з рук яких переможець та призери турніру отримали красені кубки, медалі та грамоти. Кращі гравці турніру нагороджені індивідуальними нагородами.
До речі, наступного дня, також за підтримки міської влади, проведено обласний турнір по футзалу серед ветеранів 55+. Переможці та призери нагороджені кубком та подарунками.
Вітаємо всіх учасників змагань, бажаємо міцного здоров'я та нових перемог!Вівторок, 31 Жовтня 2017 07:56 | Переглядів: 191

Офіційні сайти держ установ