Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Річницю плідної роботи міжфракційної депутатської групи «Рівні можливості» у Василівській міській раді відзначили на Дні міста

Рік тому в місті Василівка ініціативні жінки-депутатки міської ради об’єдналися у міжфракційну депутатську групу «Рівні можливості» заради рівних прав і можливостей жінок і чоловіків. Організували групу жінки, які досягли успіхів у професії та займаються депутатською та громадською діяльністю – вчительки Ніна Шиян і Марина Цинкаленко, головний редактор газети Тетяна Овчиннікова-Руденко, та фахівці інших галузей - Олена Ханат і Олена Сорокіна, Валентина Ковальова, Віра Булатова та Людмила Лутаєва. Ініціативу створення депутатської групи підтримала міський голова Людмила Цибульняк. Група одразу включилася в роботу та реалізувала багато важливих ініціатив. На благоустрій покинутої ділянки вийшли хлопці та дівчата, їх мами та татусі, бабусі та дідусі, і спільними зусиллями зробили спортивний майданчик, висадили дерева, організували веселе свято, щоб і спортом займатися, і дихати чистим повітрям, і привчати змалку дітей до здорового образу життя, еко-культури. Організовують не лише свята для дітей, а й можливість поглиблено вивчати шкільні предмети після уроків. Пройшли тренінг з ґендерно орієнтованого бюджетування, тепер вивчають можливість застосування знань і навиків на практиці. За дотриманням рівних прав і можливостей жінок і чоловіків з березня 2017 року тепер слідкують постійні комісії міської ради – такі рішення прийняті лише у кількох містах України.
На презентацію річниці роботи міжфракційної депутатської групи «Рівні можливості» у Василівській міській раді на День міста 28 жовтня приїхала команда проекту «Просування участі жінок у політиці та протидія ґендерним стереотипам» на чолі з керівником Тамарою Огородовою та представники мережі міжфракційних депутатських груп «Рівні можливості» у Запорізькій обласній раді, Вільнянській, Молочанській міських радах, Василівській районній раді, Гнаровській сільській раді, секретарі рад, секретар і депутатка Біленьківської ОТГ.
Презентація роботи міжфракційної групи «Рівні можливості» у Василівській міській раді пройшла в урочистій святковій обстановці в Центрі культури та дозвілля. Була відзначена активна робота міжфракційної групи та міського голови Василівки Людмили Цибульняк, яка підтримує ініціативи групи. Представники мережі обмінялися досвідом, обговорили подальшу співпрацю.

Більше інформації та фото – на сайті фонду
http://www.ednist-fond.com.ua/2017/10/31/presentation_meeting_in_vasylivka/

Середа, 01 Листопада 2017 08:15 | Переглядів: 156

Офіційні сайти держ установ