Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Вітання з нагоди Дня працівників соціальної сфери

Сьогодні, керівництво міської ради, на чолі з міським головою Людмилою Цибульняк прийняли участь в урочистих зборах з нагоди свята - Дня працівників соціальної сфери.

Працівників соціальної сфери вітали голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко, голова районної ради Денис Калінін, міський голова Людмила Цибульняк. Керівники висловили слова подяки всім працівникам соціальної сфери міста та району за їх відповідальну працю, за їх небайдужість до людей. Кращих працівників установ міста та району було відзначено грамотами.

Міський голова Людмила Цибульняк вручила Почесні грамоти та подарунки:
Скринник Тетяні Володимирівні, начальнику Василівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсії Василівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Запорізькій області;
Музильовій Надії Іванівні, головному спеціалісту-юрисконсульту юридичного відділу Василівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Запорізькій області;
Шостак Тетяні Іванівні, головному спеціалісту Василівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсії Василівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Запорізькій області.

Василівська міська рада приєднується до привітань з нагоди Дня працівників соціальної сфери і сердечно бажає всім працівникам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії і нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею!

 П'ятниця, 03 Листопада 2017 11:50 | Переглядів: 205

Офіційні сайти держ установ