Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Вітали працівників культури

9 листопада 2017 року Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва. Міський голова Людмила Цибульняк прийняла участь у заходах присвячених працівникам культури. Всіх працівників культури вітали голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко та голова районної ради Денис Калінін. Керівництво висловило щирі слова вдячності за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, вагомі духовні здобутки.

Міським головою були вручені Подяки та подарунки: акторам театрального колективу комунального закладу «Василівський Центр культури та дозвілля» Василівської районної ради Запорізької області;

-Васильченко Дарії Олександрівні;

- Теленковій Вікторії Андріївні;

- Хижняк Ользі Ігорівні;

- Науменко Катерині Валеріївні;

- Кумунджиєву Богдану Володимировичу;

- Васюкову Олегу Анатолійовичу.

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Ваша місія – одна із найпрекрасніших у суспільстві. Ви даруєте нам незабутні хвилини радості спілкування зі світом мистецтва, зберігаєте та розвиваєте кращі народні традиції, привносите в наше життя свято і гарний настрій. Саме завдяки вашим зусиллям, знанням, досвіду, таланту - культура у своїх кращих творах і зразках служить нашому народу.

Щиро бажаємо вам натхнення та людської вдячності. Хай щастить вам у творчості і особистому житті. Нехай здійсняться всі ваші плани, надії та сподівання, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним!

 Четвер, 09 Листопада 2017 16:05 | Переглядів: 193

Офіційні сайти держ установ