Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Зміни до автобусних маршрутів міста

Вже майже два роки по місту організовано перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування з центральної частини міста на південно-західну. Міські автобусні маршрути розроблялись у відповідності до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 р. № 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» зі змінами, постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», зі змінами, наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 07.05.2010 р. № 278 «Про затвердження Порядку розроблення та затвердження паспорта автобусного маршруту» зі змінами, наказу Міністерства інфраструктури України від 15.07.2013 р. № 480 «Про затвердження Порядку організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом» із врахуванням різних факторів: режиму роботи основних ринкоутворюючих підприємств, потреби жителів міста, доступності вулиць та провулків та інше. На сьогодні по місту курсують два автобусні маршрути:

№ 1 «вул. Чкалова – ТОВ «Василівський завод МК» – вул. Чкалова»,
№ 2 «вул. Каховська – ТОВ «Василівський завод МК» - вул. Каховська».

Зрозуміло, що виконати потреби всіх без виключення жителів міста одночасно не можливо, і до міської ради постійно надходять колективні звернення щодо внесення тих або інших змін до існуючих маршрутів. Враховуючи такі звернення, провівши моніторинг завантаженості маршрутів, міська рада з 13.11.2017 року вносить зміни, поки що в тестовому режимі, до маршрутів вечірніх рейсів автобусів, а саме:
- маршрут, який відправляється від ТОВ «Василівський завод МК» о 16-30 год. буде рухатися по маршруту до перехрестя вул. Соборної і вул. Миру, а далі - до вулиці Чкалова.
- маршрут, час відправлення якого о 17-10 год. від ТОВ «Василівський завод МК», буде завозити пасажирів, як на вулицю Чкалова, так і на вулицю Каховську.Понеділок, 13 Листопада 2017 14:56 | Переглядів: 176

Офіційні сайти держ установ