Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Міський голова прийняла участь у Загальних Зборах АМУ

14 листопада міський голова Людмила Цибульняк, у складі делегації від Запорізької області, прийняла участь у Загальних Зборах Асоціації міст України у місті Києві.

У Зборах взяли участь близько 300 представників органів місцевого самоврядування-членів АМУ. У Зборах АМУ брав участь Прем’єр -Міністр України В.Гройсман. Також серед почесних гостей заходу були народні депутати України та члени Уряду.

На порядок денний Загальних зборів було винесено ряд організаційних питань діяльності Асоціації. Зокрема, міські голови заслухали Звіт про роботу Правління та Виконавчої дирекції Асоціації міст України за 2017 рік. Також учасники зборів ухвалити Фінансово-господарський звіт Правління Асоціації міст України за 2017 рік та бюджет АМУ на 2018 рік.

Перед учасниками Зборів виступив Голова АМУ Віталій Кличко. Він зазначив, що на розгляді у Верховній Раді знаходяться законопроекти, важливі для розвитку місцевого самоврядування, і закликав народних депутатів їх підтримати. Детально Віталій Кличко зупинився на проекті Державного бюджету на 2018 рік, підкресливши, що у головному фінансовому документі країни край важливо врахувати інтереси місцевого самоврядування. Голова АМУ подякував Прем’єр -Міністру В.Гройсману за врахування позиції місцевого самоврядування при обговоренні проекту Державного бюджету на наступний рік.

«Громади з нетерпінням очікують ухвалення низки важливих для розвитку місцевого самоврядування законопроектів – про муніципальну варту, про паркування, про розпорядження земельними ділянками, про службу в органах місцевого самоврядування та інших». Про це заявив Голова Асоціації міст України, мер Києва Віталій Кличко під час виступу на Дні Діалогу з Парламентом, який проводить АМУ.

До учасників Зборів звернувся Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він підкреслив, що децентралізація надала багато інструментів для розвитку національної економіки. «Потрібно направляти кошти на підвищення якості життя людей та зростання національної економіки, - зазначив Володимир Гройсман. За його словами, "ми переходимо на новий рівень взаємодії органів місцевого самоврядування з центральними органами влади".

Далі Збори перейшли до розгляду питання обрання Голови Асоціації. Правління АМУ рекомендувало на цю посаду вдруге обрати Київського міського голову Віталія Кличка. За підсумками голосування його кандидатуру учасники Зборів підтримали одноголосно. Загальні Збори схвалили оновлений склад Правління АМУ.Середа, 15 Листопада 2017 08:24 | Переглядів: 199

Офіційні сайти держ установ