Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

«Спорт для всіх» активно розвиває ветеранський спорт Запорізької області

10 грудня у м. Василівка Запорізької області у затишній спортивній споруді ФОК «Таврія» традиційно відбувся обласний турнір з футзалу серед ветеранів 45+ під гаслом «Рух заради здоров’я!», який було проведено обласним та Василівським міським центрами фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Захід проводився з метою популяризації футзалу серед ветеранів, пропаганди здорового способу життя та виявлення найсильніших команд і кращого гравця-ветерана.

За титул переможця змагалися шість команд претендентів: 2 команди м. Василівка, Василівського р-ну; м. Вільнянськ, Вільнянського р-ну; м. Оріхів,Оріхівського р-ну; с. Михайлівка, Михайлівського району та с.Веселе, Веселівського району Запорізької області.

Перше місце виборола ФК «Оріхів», друге місце ФК «Таврія-Василівка» та третє місце ФК «Вільнянськ».

За підсумками турніру був визначений кращій гравець ФК «Ветерани-Веселе» Веселівського району - Вадим Бойко.

Переможці та призери турніру і отримали від комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради кубки, медалі та грамоти.

Вболівальники, гравці та всі, хто приймав участь в проведені даного турніру, отримали заряд гарного настрою та бадьорості.

Комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради дякує за допомогу в організації та проведенні обласного турніру директору Василівського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Олександру Мандичеву та висловлює слова подяки представникам за організацію команд та небайдужість до розвитку ветеранського спорту у Запорізькій області.Четвер, 14 Грудня 2017 07:06 | Переглядів: 177

Офіційні сайти держ установ