Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Святий Миколай до нас в гості поспішай!

19 грудня, особливий день! Звідусіль лунають щирі вітання із Днем Святого Миколая Чудотворця. В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття. У цей день не лише діти, але й дорослі чекають дива.
Піснями та танцями День святого Миколая зустрічала василівська малеча. Близько 500 дітей (діти-сироти та учнів 1-3 класів навчальних закладів міста) 19 грудня зібралися на концерт «Святий Миколай до нас в гості поспішай!», організований КЗ «Василівський ЦКД».
Гостей свята привітали міський голова Людмила Цибульняк, голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко, голова районної ради Денис Калінін, благочинний Василівського округу протоієрей Валерій Галущенко та настоятель Свято-Покровсткого храму у м.Василівка Роман Садовий, які побажали дітям здоров’я і успіхів у навчанні, дорослим – радості від своїх малюків, а усім – миру у домівках та країні.Четвер, 21 Грудня 2017 08:13 | Переглядів: 168

Офіційні сайти держ установ