Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Шановні василівчани!

Від усього серця рада привітати усіх вас зі святами, що добром, надією і родинним теплом зігрівають наші серця - Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Ось і відходить у минуле ще один рік, сповнений для нас надій і тривог, перемог та розчарувань, складних випробувань та вдалих проектів, здолання перешкод та здійснення планів.

Ми з гідністю витримали усі випробування, разом плідно працювали заради кращого майбутнього нашого міста. Дякую всім василівчанам за терпіння, розуміння ситуації, за серйозне і відповідальне ставлення до існуючих проблем.

У Новому 2018 році наше життя обов’язково зміниться на краще. Головне – пам'ятати, що наша сила - в єдності, у взаєморозумінні та взаємній підтримці. Тож давайте вірити в себе, самовіддано працювати для своїх родин та міста – лише разом ми зможемо реалізувати ті виклики, що ставить перед нами життя. Спільними зусиллями зробимо наше місто процвітаючим, а громаду – міцнішою!

Хай прийдешній рік із прекрасним настроєм принесе до ваших затишних осель добро і радість, щастя та здоров'я, здійснення надій та заповітних бажань, а нашому місту – достаток, стабільність і процвітання.
Веселих Вам свят і Благословення Господнього!

 

З повагою міський голова Людмила ЦибульнякЧетвер, 28 Грудня 2017 11:39 | Переглядів: 176

Офіційні сайти держ установ