Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Привітали мешканців міста з новорічними святами.

Новий рік – це свято, коли щохвилини трапляються дива і хочеться вірити в краще.
Тому напередодні Нового року депутати міської ради Тетяна Руденко та Сергій . Головко привітали учнів перших класів КЗ «Василівська ЗОШ І-ІІІ ст..№3» з новорічними святами. Теплі слова вітання пролунали для дітей та їх батьків, а діти отримали від депутатів солодощі та від народного депутата Володимира Бандурова кожен клас отримав по футбольному м’ячу.
Період новорічних свят – це час веселощів, розваг і подарунків, найщасливіша пора для дітлахів. Всі діти потребують турботи, підтримки та уваги з боку дорослих і наш обов’язок подарувати їм гарний святковий настрій. Святковий настрій відчули і діти, які отримали привітання від депутата міської ради Ореста Шеремета. Від Ореста Михайловича були вручені новорічні подарунки дітям з багатодітних сімей, які проживають на за закріпленому за депутатом окрузі.
Не обійшло свято і дітей, які проживають на західній стороні міста. 30 грудня секретар Василівської міської ради Олександр Мандичев привітав всіх присутніх на святі Новорічної ялинки, яке відбулося за ініціативи депутатата міської ради Любові Бабкіної в парку по вул..Чкалова. Всі присутні діти отримали подарунки від міської ради, депутата районної ради Сергія Джугана та Сергія Калімана. Діти з задоволенням розповідали новорічні вірші та співали пісні.
Найтепліші слова вітання і найкращі побажання з новорічними святами отримали і мешканці міста від депутатів міської ради Марини Цинкаленко, Валентини Ковальової та Олени Ханат. Депутати привітали жителів, які проживають на за закріпленому за депутатом окрузі.
Василівська міська рада висловлює слова вдячності всім хто долучився до привітання жителів нашого міста з новорічними святами.Середа, 03 Січня 2018 16:04 | Переглядів: 183

Офіційні сайти держ установ