Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Про вирішення нагальних проблем міста

Василівська міська рада постійно приділяє увагу питанням пов’язаним, як з освітлення вулиць міста, ремонтом доріг, водопроводів, а також і контролю за станом каналізаційних мереж міста.
В січні 2018 року до Василівської міської ради звернулися ТОВ «Керуюча компанія «Наш дім Запоріжжя» та Василівський ЕЦВВ КП «Облводоканал» ЗОР для вирішення питання гідродинамічної прочистки каналізаційних мереж по-деяким вилицям міста, бо власними силами вирішити проблемні питання підприємства не мали можливості.
Керівництво міської ради не залишилось осторонь. За кошти міського бюджету була залучена спеціалізована організація, якою було здійснено гідродинамічне очищення каналізаційних мереж до багатоповерхових житлових будинків по вул. Дніпровській будинки № 26 та № 28, вул. Театральній будинок № 10, бульвару Центральному будинки № 35, №37, №39, м-ну 40 років Перемоги будинок № 10.
Таким чином, були вирішені аварійні питання неодноразових проблем із засміченням каналізаційних мереж в місті.
Гідродинамічний метод прочистки полягає у промивці труб та проводиться з використанням обладнання і гідродинамічних насадок, які підбираються і встановлюються залежно від діаметра труб і характеру засмічення. Завдяки регульованому тиску, труби не руйнуються, не відбувається пошкодження стиків трубопроводів. Великий тиск води, що змиває відкладення, дозволяє очищати труби практично до стану «нової труби».
Гідродинамічне очищення дозволяє здійснювати промивання труб каналізаційної мережі будь-якого ступеня складності.
Проблемні питання забруднення каналізаційних мереж по вищезазначених будинках на сьогодні міською радою вирішено, але мешканці міста повинні також дотримуватись певних правил користування каналізаційними мережами, аби в подальшому в їх оселях не виникали проблеми з роботою каналізаційних мереж.Вівторок, 09 Січня 2018 09:11 | Переглядів: 206

Офіційні сайти держ установ