Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

ГАЗОВІ СУПЕРЕЧКИ

Нещодавно в місті Василівка виникла складна ситуація щодо поновлення постачання газу споживачам вул. Тополинної.
Токмацьке відділення ПАТ «Запоріжгаз» (далі – газове управління) запланувало на 29 січня 2018 року проведення ремонтних робіт на газопроводі низького тиску з відключенням від газопостачання житлових будинків по вулиці Тополиній в м.Василівка, про що листом повідомили Василівську міську раду 24 січня 2018 року.
Але 25 січня 2018 року до міської ради звернулися мешканці цієї вулиці з проханням посприяти в питанні щодо перенесення запланованих газовим управлінням заходів на вихідний день, коли вдома буде найбільша кількість мешканців вулиці. З огляду на це, міська рада, в межах наданих повноважень, звернулась до керівництва газового управління в м.Токмак і старшого майстра відділення в м. Василівка Бондаренка О.С. з наполяганням перенести заплановані заходи на 03 лютого 2018 року, і в телефонному режимі було досягнуто домовленостей.
Але, всупереч всім домовленостям, газове управління, все ж таки 29 січня 2018 року, припинило подачу газу споживачам вулиці Тополиної, розпочались перевірки і, як наслідок, 23 житлові будинки на кінець робочого дня з різних причин не були підключені до газопостачання. Не приймаючи до уваги жодних доводів та завірянь, керівники газового управління дозволили взимку залишити житлові будинки взагалі без опалення!!!
Наразі Василівською міською радою, з метою зняття соціальної напруги, що виникла внаслідок некоректної роботи газового управління з абонентами, активно проводяться перемовини на всіх рівнях для пошуку компромісних рішень в «газовому питанні». Крім того, для з’ясування правомірності дій співробітників газового управління, інформація про даний випадок направлена до компетентних органів Служби безпеки України.

 Понеділок, 05 Лютого 2018 17:21 | Переглядів: 168

Офіційні сайти держ установ