Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

У Василівці відкрито новий центр надання адміністративних послуг

Сьогодні, у нашому місті відбулося урочисте відкриття територіального сервісного центру № 2347 МВС України в Запорізькій області.
У заході взяли участь голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, голова облради Григорій Самардак, міський голова Людмила Цибульняк, голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко, заступник голови районної ради Андрій Дашковський, депутати обласної, районної ради та інші почесні гості.
У рамках реформування МВС України ще в 2015 році постановою Кабінету Міністрів були створені територіальні органи з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ. У Запорізькій області було заплановано створення семи таких центрів: двох у Запоріжжі та по одному в містах Мелітополь, Бердянськ, Пологи, Енергодар і Токмак. Нині вирішено питання щодо відкриття сервісних центрів у приміщеннях за новим зразком (у Запоріжжі та Мелітополі). Також здійснено реконструкцію приміщень центрів у Пологах та Енергодарі. Підготовлено проектно-кошторисну документацію нового приміщення сервісного центру в м. Бердянськ, відкриття якого заплановано в цьому році.
Крім цього, в тих населених пунктах регіону, де немає стаціонарних центрів, послуги громадянам надає мобільний сервісний центр МВС, який запрацював в області з квітня 2017 року. За час своєї роботи центр надав понад 520 адмінпослуг.

Разом із позитивними напрацюваннями в 2017 році виникла проблема щодо роботи сервісного центру в м. Токмак. Тож за погодженням керівництва облдержадміністрації та облради, а також за співпраці Василівської міськради та райдержадміністрації керівництвом МВС було прийнято рішення про розміщення цього центру у м. Василівка. На користь цього рішення вказує не тільки чисельність населення району - понад 79 тисяч жителів. Завдяки зручному місцю розташування спостерігається збільшення звернень громадян для отримання адмінпослуг за територією обслуговування: лише в січні поточного року сім співробітників Василівського підрозділу провели 206 реєстраційних операцій, пов'язаних з юридичними та фізичними особами.
Новий сервісний центр МВС у Василівці - це відкритий офіс з сучасними технологіями та системами комунікацій. Тут запроваджуються електронна черга та здійснюється моніторинг співробітниківСереда, 07 Лютого 2018 16:44 | Переглядів: 257

Офіційні сайти держ установ