Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Відкриття та презентація Куточку природи Василівського краю

Людина і природа тісно взаємопов’язані. Однак природа цілком може без людини обійтися, а от людина без неї існувати не зможе. Саме тому, питання гармонії з природою є життєво важливим. Природа – це наш дім, і ми повинні його берегти. Вона дає людині все необхідне для нормальної та повноцінної життєдіяльності.
Сьогодні, на базі комунального закладу «Василівська ЗОШ I-III ступенів №1» відбулось відкриття та презентація Куточку природи Василівського краю, створеного та розміщеного у навчальному закладі за ініціативи керівництва Національного природного парку «Великий луг».
У заході взяли участь Василівський міський голова Людмила Цибульняк, голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко, заступник голови районної ради Андрій Дашковський, директор НПП «Великий Луг» Тамара Йосипенко, науковці та співробітники парку, вчителі та учні школи.
Куточок природи – виставка унікальних експонатів – муляжів птахів, тварин, метеликів, молюсків, які проживають на території району, а також зразки рослинного світу.Понеділок, 12 Лютого 2018 08:10 | Переглядів: 172

Офіційні сайти держ установ