Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Святкували Масляну всі разом.

18 лютого 2018 року у м. Василівка відбулося свято Масляна.
Масляна - це перехід від Зими до Весни. Вона розпочинає весняний цикл традиційних свят українців. Це неповторне, веселе, колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів. Наші предки вірили: рядженими, піснями, танцями та різними заклинаннями можна прогнати Зиму та накликати Весну. Згодом з’явилось спрощене розуміння цього обряду (Зима зустрічається з Весною). А в дійсності, розпочинається нове коло в природі.
Ось і ми теж відмітили цю зустріч Зими та Весни піснями, танцями, розвагами.
За це свято міська рада вдячна всім учасникам та спонсорам, які відгукнулись та прийняли наше запрошення, а саме: ДНЗ «Василівський професійний ліцей», КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості і туризму», КЗ «Василівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №1», КЗ «Василівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №3» КЗ «Василівська гімназія «Сузір’я» - ЗОШ І-ІІІ ст..», Василівській центральній бібліотеці, козацькій паланці «Берегиня», комунальним дошкільним навчальним закладам міста, всім майстрам та майстриням декоративно-прикладного мистецтва, Василівському заводу «МК», магазину «Комп’ютерний всесвіт», ПП «Авельцева», магазину «Тортик», ПП « Галілеєв», ПП « Маяковська», ПП « Нужна», Міні-маркет «Дрінк-хата», Кафе «Big smile», ПП « Ващенко»,
Слова вдячності нашим гостям Лугівській сільській раді на чолі з сільським головою Богдан О.В., Кам’янській сільській раді на чолі з сільським головою Золотаренком О.М., с. Златопіль на чолі з депутатом Кобиляцькою Т.І.
Наші слова подяки для активних та творчих мешканців нашого міста: вулиці Софіївська на чолі з депутатом Василівської міської ради Ханат О, І., вулиці Каховської на чолі з депутатом Цинкаленко М.М., депутатам Василівської міської ради Сорокіній О.О. та Борівському В.М.,
Велика вдячнічсть торговим та сільськогосподарським підприємствам міста та району, які долучилися до проведення ярмарку.
Василівська міська рада дякує за участь та підтримку в організації свята відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.
Незабутнім та яскравим свято Масляної в нашому місті відбулося завдяки творчості учасників КЗ «Василівський центр культури та дозвілля» та Запорізького театру козаків «Спас». Велике їм спасибі.
А особлива подяка, усім нашим мешканцям міста, які завітали на наше свято Масляної. В цей день ми всі були однією великою родиною, яка разом співала, танцювала, скуштували млинці та вареники.
Свято Масляної в нашому місті відбулось яскраво та весело.Понеділок, 19 Лютого 2018 10:28 | Переглядів: 319

Офіційні сайти держ установ