Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Вітали жінок напередодні 8 Березня

Ще вся земля вкрита снігом, але теплий і лагідний подих весни нагадує нам, що наближається свято жіночності - 8 Березня.
Напередодні Міжнародного жіночого дня міський голова Людмила Цибульняк та секретар міської ради Олександр Мандичев відвідали підприємство та заклади комунальної власності міської ради. Міський голова та секретар ради вітали із святом жінок комунального підприємства «Благоустрій – Василівка», колективи чотирьох дошкільних закладів нашого міста.
Вітаючи жінок з прийдешнім святом, Людмила Цибульняк зауважила, що усі світлі почуття, щастя, успіх і надія пов’язані із жінками. «Напевно, немає такої сфери діяльності в нашому суспільстві, до якої б не була причетна жінка. Високо ціную сумлінність і відповідальність сучасних співвітчизниць, які вміють працювати та бути винахідливими. Наразі багато жінок поєднує обов’язки берегинь родинного вогнища з участю у трудовій та громадський діяльності. Кожній з вас, завдячую за добро і лагідність, взаєморозуміння, материнське піклування про дітей і батьків, вічне бажання зробити наше сьогодення яскравим та змістовним, а сімейний добробут – затишним і комфортним.». Міський голова Людмила Цибульняк разом з привітаннями вручила прекрасній статі підприємства та дошкільних закладів солодкі подарунки.Середа, 07 Березня 2018 13:49 | Переглядів: 214

Офіційні сайти держ установ