Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Діалог між міською радою та підприємцями

22 березня поточного року у міській раді відбулась зустріч з розгляду колективного звернення групи громадян мешканців міста Василівки з питання перегляду ставок податків на майно та оренду землі.
На зустріч з міським головою прийшли підприємці міста, депутати міської ради.
Міський голова Людмила Цибульняк наголосила на тому, що бізнес і влада повинні розмовляти у формі діалогу, бути партнерами і спілкуватися без взаємних звинувачень для того, щоб знайти спільне рішення, яке б задовольнило всі сторони.
Людмила Михайлівна запевнила, що місцева влада не зацікавлена у тому, щоб бізнес у місті не працював або скорочувався. «Ми за те, щоб бізнес розвивався, створював робочі місця, розвивав виробництво – адже це податки до міського бюджету і відповідно видатки на соціальну інфраструктуру міста», зазначила міський голова .
Міським головою було запропоновано створити комісію з детального вивчення питання податкового навантаження на підприємців, які працюють у місті. Було запропоновано включити до складу комісії по три представника від підприємців, депутатів міської ради та спеціалістів виконавчого апарату міської ради. Після закінчення роботи комісії, яка детально вивчить питання про стан сплати податків до міського бюджеті, будуть напрацьовані висновки та підготовлені проекти рішень, які будуть надані депутатам міської ради для прийняття спільного виваженого рішення щодо розмірів ставок податків.Понеділок, 26 Березня 2018 08:11 | Переглядів: 162

Офіційні сайти держ установ