Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Допомога дітям-сиротам – одне з пріоритетних завдань міської ради.

За останні десять років в Україні на 60 відсотків збільшилася кількість дітей, влаштованих до закладів усіх форм власності для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
У випускників інтернатних закладів виникають проблеми через відсутність житла, постійного місця роботи, а також труднощі із створенням власної сім'ї.
В основу функціонування системи закладів покладено віковий принцип. Це означає, що до досягнення повноліття дитина перебуває в двох-трьох закладах: будинок дитини, дитячий будинок, інтернатний заклад, пристосовуючись кожного разу до нового середовища, педагогічного та дитячого колективу, що спричиняє їх психологічне травмування і ускладнює в подальшому соціальну адаптацію.
Саме в такій ситуації і опинилася дитина з числа дітей позбавлених батьківського піклування. А саме: у лютому 2018 року до міської ради звернулося керівництво Державного навчального закладу «Осипенківський професійний аграрний ліцей» з проханням допомогти Товкачу Миколі - дитині з числа дітей позбавлених батьківського піклування, який закінчив навчання і фактично залишився на вулиці, сам на сам, зі своїми проблемами та проблемою вирішення житлового питання.
Міська рада не залишилась осторонь - надали кімнату у гуртожитку. Поряд з цим прийняли активну участь у адаптації до самостійного життя у відкритому соціумі, допомагаючи облаштувати побут, на початку оформитись у центрі зайнятості населення, оформленні пенсії, на сьогодні допомогли з питанням влаштування на роботу.
Василівською міською радою налагоджена взаємодія з Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді , щодо виявлення дітей, що опинились у складних життєвих обставинах та взяття їх під соціальний супровід.Понеділок, 26 Березня 2018 13:40 | Переглядів: 135

Офіційні сайти держ установ