Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Відбулося пленарне засідання тридцятої сесії

29 березня 2018 року в приміщенні Василівської міської ради відбулося пленарне засідання тридцятої сесії, основними питаннями порядку денного якої були: внесення змін до міського бюджету на 2018 рік та пов’язаних з ним програм; про стан забезпечення питною водою міста в літній період 2018 року; земельні питання. В засіданні прийняли участь 22 депутати, міський голова Людмила Цибульняк, секретар ради Олександр Мандичев, заступники міського голови, спеціалісти виконавчого апарату міської ради, В.о. начальника Василівського ЕЦЦВ КП «Облводоканал» ЗОР Бохан Ю.М., представники громади.
Після відкриття пленарного засідання сесії міський голова привітала з Днем народження депутатів міської ради Сергія Головка, Віктора Лиходіда, Олену Сорокіну, Романа Якименка, Ореста Шеремета, Олександра Литвина.
Секретар ради Олександр Мандичев проінформував депутатів та присутніх про результати виступу збірної команди Василівської міської ради в VII Спартакіаді серед команд посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад.
На засіданні розглянуті питання порядку денного, ухвалені відповідні рішення.
З прийнятими рішеннями, протоколом засідання сесії можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради.

Після закриття пленарного засідання, відбулося розширене засідання депутатського корпусу з представниками бізнесу міста, основним питанням якого було обговорення можливого зниження податку на нежитлове нерухоме майно для юридичних та фізичних осіб та ставок оренди землі на території міської ради. Під час зустрічі було вирішено про скликання позачергової сесії міської ради з зазначених питань.П'ятниця, 30 Березня 2018 09:58 | Переглядів: 148

Офіційні сайти держ установ