Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Перемоги василівчан.

24, 25 березня 2018 року в місті Львів відбувся І Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької творчості «Lviv –Colden Stars», в якому приймав участь Зразковий аматорський хореографічний ансамбль «Каприс» комунального спеціалізованого мистецького навчального закладу «Василівська дитяча музична школа», керівник Катерина Квітка.
В конкурсі приймали участь танцювальні колективи з Дніпропетровської, Полтавської, Львівської, Запорізької, Київської, Миколаївської областей. Колектив гідно представив два хореографічних номери «Тарантела» та «На галявині». Конкурсну програму переглядали та оцінювали професійні фахівці, викладачі, Заслужені працівники культури та освіти України. Суддівство відбувалося за десяти бальною системою та віковим категоріям, по сумі оцінок наш колектив отримав Диплом лауреату ІІ ступеня в номінації народна хореографія в другій молодшій категорії.
Василівська міська рада разом з благодійним фондом «За розвиток Василівки» надали спонсорську допомогу для участі колективу в даному заході.
Бажаємо колективу подальших перемог.П'ятниця, 30 Березня 2018 13:49 | Переглядів: 146

Офіційні сайти держ установ