Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Підтримка малозабезпечених громадян міста.

Соціальний захист населення має велике значення для розвитку українського суспільства, адже турбота про малозабезпечених громадян необхідна для досягнення рівноправності між різними верствами, що і є ознакою демократії.
Допомога малозабезпеченим родинам є одним з пріоритетних напрямків роботи Василівської міської ради.
З метою підвищення рівня соціального захисту малозабезпечених громадян, Василівською міською радою 21.12.2017 року рішенням № 24 двадцять восьмої (позачергової) сесії сьомого скликання було прийнято «Програму соціального захисту малозабезпечених громадян міста на 2018 рік». Згідно даної програми протягом першого кварталу 2018 року виконавчим комітетом на лікування та для підтримки малозабезпечених громадян міста було надано матеріальну допомогу 71 мешканцю міста на загальну суму 111200 гривень. З них отримали допомогу 39 чоловіків та 32 жінки. Матеріальна допомога надавалася для лікування онкологічних, кардіологічних хвороб, громадянам, які мали хірургічне втручання або перебували на стаціонарному тривалому лікуванні та батькам, діти яких мають певні захворювання. Хворіючим жителям міста, згідно поданих документів, надавалася матеріальна допомога від 500 грн. до 5 000 грн., хворіючим дітям до 10 000 грн.
Крім того, Василівською міською радою з метою підвищення рівня соціального захисту учасників антитерористичної операції, членів їх сімей 21 грудня 2017 року рішенням № 23 двадцять восьмої (позачергової) сесії сьомого скликання було затверджено Комплексну програму соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей-мешканців м. Василівка на 2018 рік.
Протягом першого кварталу 2018 року виконавчим комітетом на соціально-побутові потреби учасників антитерористичної операції було надано матеріальну допомогу 3 мешканцям міста на загальну суму 6000 гривень.
Василівська міська рада намагається охопити якомога ширше коло мешканців міста, які потребують допомоги.Понеділок, 02 Квітня 2018 13:22 | Переглядів: 112

Офіційні сайти держ установ