Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Проведена тридцять перша (позачергова) сесія міської ради сьомого скликання

Під час розширеного засідання депутатського корпусу з представниками бізнесу міським головою було прийнято рішення про скликання позачергової сесії з питань обговорення можливого зниження податку на нежитлове нерухоме майно для юридичних та фізичних осіб та ставок оренди землі на території міської ради.
Так, 03 квітня 2018 року в приміщенні Василівської міської ради відбулося пленарне засідання тридцять першої (позачергової) сесії. В засіданні прийняли участь 21 депутати, міський голова Людмила Цибульняк, секретар ради Олександр Мандичев, заступники міського голови, спеціалісти виконавчого апарату міської ради, підприємці міста та представники громади.
Після відкриття пленарного засідання сесії міський голова привітала з життєвим ювілеєм депутата міської ради Людмилу Лутаєву.
Після жвавого обговорення запропонованих проектів, були прийняті спільні рішення, які зменшують податкове навантаження на підприємців міста. Однак, як міським головою так і депутатами міської ради було наголошено про погашення існуючої заборгованості перед місцевим бюджетом.
З прийнятими рішеннями, протоколом засідання сесії можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради.Вівторок, 03 Квітня 2018 15:15 | Переглядів: 140

Офіційні сайти держ установ