Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Проваджали призовників

12 квітня у Василівському Центрі культури та дозвілля відбулися урочисті заходи з нагоди відряджання призовників району на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.
Дана подія - завжди хвилююча і водночас урочиста мить: для призовників – знаменна початком служби у Збройних Силах України, а у батьків - викликає почуття гордості і радості за своїх синів, за те, що виростили їх, і сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.
Привітати юнаків завітали міський голова Людмила Цибульняк, керівники району, представники військомату, мобілізовані із зони дій в АТО, а також рідні та близькі.
З вітальними словами та найкращими побажаннями до призовників звернулися голова районної ради Денис Калінін та голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко.
Військовий комісар Василівського райвійськкомату Ігор Оніщук зачитав наказ про призов та підкреслив, що новобранців чекають суворі та нелегкі будні військової служби, які вимагатимуть від них самостійності та дисциплінованості, сумлінного виконання почесного обов’язку громадянина України, бути захисником своєї землі, народу, миру, сім’ї – завжди почесно, гідно, благородно.
Божого благословення на службу побажали призовникам настоятель Свято-Петропавлівського храму Валерій Галущенко та протоієрей Свято-Покровського храму отець Роман.
В цей день до лав Збройних Сил України проваджали 7 мешканців нашого міста. Від міської ради їм було вручено подарунки.
До всіх привітальних слів, які в цей урочистий день надійшли на адресу призовників, приєдналися аматори Василівського Центру культури та дозвілля, які порадували присутніх своїми яскравими виступами.
Сьогоднішні призовники були головними героями свята, а завтра всі, як один, одягнуть військову форму і стануть справжніми солдатами.

 Четвер, 12 Квітня 2018 13:05 | Переглядів: 107

Офіційні сайти держ установ