Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Весняна толока в нашому місті продовжуєтья

У Василівці продовжуються роботи з благоустрою вулиць, прибудинкових територій, земельних ділянок навкруги підприємств, установ та начальних закладів.
Дошкільні навчальні заклади вже навели лад на своїх ділянках і там тепер яскравими клумбами буяють ранні квіти та світиться зеленю молода травичка. Серед тижня працівники гімназії «Сузір’я» сумлінно працювали на території вздовж огорожі колишньої «Сільгосптехники», що по бульвару Центральному м. Василівка. Сьогодні попрацювати на благо міста та, вперш за все свого закладу, вийшли учні 5-11 класів на чолі із педагогами та техперсонал комунального закладу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 та учні гімназії «Сузір’я». Яскраве сонце та чудова довгоочікувана весняна погода стала їм в нагоді. Діти працювали із задоволенням, як завжди гомінко і весело, але все одно дієво. І порозважались як слід, і діло зробили. А яке задоволення принесла їм висадка молодих дерев!
Не залишаються осторонь від благородної справи і інші підприємства міста та підприємці. Дехто вже навів лад біля своїх будівель та закладів, а деякі, користуючись чудовою погодою, працювали сьогодні. Перелічувати окремо кожного - довга справа. Радує те, що все ж таки небайдужих в нашому місті – більшість!
Працівники КП «Благоустрій-Василівка» Василівської міської ради продовжують наводити лад на центральних вулицях міста, алеях, кладовищах.
Висловлюємо щиру подяку всім, хто залишається небайдужим до розпочатої справи по благоустрою міста!
Запрошуємо всіх громадян, підприємців, представників підприємств, установ та організацій долучитись до весняного прибирання своїх прибудинкових територій, прилеглих земельних ділянок.П'ятниця, 13 Квітня 2018 15:39 | Переглядів: 187

Офіційні сайти держ установ