Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Проведено місячник з благоустрою міста

Традиційно навесні господарі приводять до ладу свої домівки та господарство. Наше місто і його околиці – це також спільна оселя, яка потребує колективних зусиль, аби дійсно дарувати затишок та гордість за малу батьківщину.
Саме під таким гаслом – мобілізувати зусилля для наведення ладу на підпорядкованих територіях та покращення благоустрою не лише міста, а й прилеглих зон, на протязі квітня в місті Василівка проводився місячник благоустрою, який завершився 28 квітня.
На протязі місяця городяни масово брали участь в цих заходах, хто біля своїх будинків, хто на вулицях, в парках, околицях та докладали немало зусиль для наведення порядку в місті. Поряд з ними працівники КП «Благоустрій-Василівка» Василівської міської ради косили траву, обрізали дерева, саджали квіти, вичищали та облаштовували комунальні об’єкти по всьому місту.
Дякуючи працівникам цього комунального підприємства та керівництву ТОВ «Василівський завод МК», яким було надано додатковий автотранспорт, було своєчасно вивізено всі купи гілля, опалого листя та сміття, яке назбиралось та наскладалось під час прибирання.
Останні дні квітня не стали виключенням, коли представники учбових закладів, ТОВ фірма «Оліс ЛТД» та союз підприємців «Таврія» у єдиному пориві вийшли, аби причепурити місто в очікуванні першотравневих свят.
Хтось із них робив ошатнішою територію своїх закладів, деякі колективи взялися за більш складну роботу – прибирання зеленої зони по бульвару Центральному, вул. Шевченко, вул. Соборній. Колектив міської ради вийшов на прибирання облаштованого М.Закревським дитячого майданчика по провулку Коцюбинського та на встановлення нового дитячого ігрового майданчика по вул. 8 березня. Разом із ними завзято працювали і працівники ЧМПКП "Ассоль" та Василівського РВ ДРАЦС Головного територіального управління юстиції Запорізької області.
Представники союзу підприємців прибирали зелену полосу водоохоронної зони вздовж русла річки Карачекрак – місце масового відпочинку громадян міста влітку.
Найбільш активно до прибирання міста долучилися освітяни. Дружними колективами вийшли працівники всіх навчальних закладів міста - гімназії, шкіл, коледжу, ліцею, дошкільних закладі «Струмочок», «Малятко», «Сонечко», «Теремок» та КПНЗ «Центр ДЮТТ» ВРР ЗО.
Зрозуміло, що ці щорічні весняні прибирання – лише крапля у морі, яка, зрештою, не змінить загальної екологічної ситуації. Проте, споглядаючи на гори сміття, які витягаються щовесни, все ж тішить думка, що якби такі акції не проводились, ми б з вами вже потонули у «горах» бруду та сміття.
Ефект є, і ті, хто щорічно долучаються до цієї благородної справи, це помічають. Прослідковується позитивна тенденція, адже з року в рік кількість сміття меншає. Тож сподіваємось, що завдяки спільним зусиллям наше місто Василівка стане чистіще та охайнішим.
Міська рада щіро дякуємо усім, хто долучився до благоустрою нашого спільного дому – рідного міста.

 субота, 05 Травня 2018 09:52 | Переглядів: 137

Офіційні сайти держ установ