Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Дорогі ветерани й учасники війни, жителі міста!

Прийміть мої щирі вітання зі світлим і радісним святом — Днем Перемоги!

Багато років минуло від незабутнього дня Перемоги, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.
У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.
Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за Ваш безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку не знало людство.
Ми у вічному боргу перед Вами, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які Ви виявили в боях за рідну землю.
Вітаючи всіх, хто пройшов крізь вогонь війни, а також жителів міста із Днем Перемоги, бажаю міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих літ щасливого та мирного життя.

 

Міський голова                                                                                                        Людмила ЦибульнякВівторок, 08 Травня 2018 11:07 | Переглядів: 121

Офіційні сайти держ установ