Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Святкування Дня Перемоги.

8 травня в День пам’яті та примирення за доброю традицією василівчани зібралися на ходу Пам’яті, в якій прийняли участь міський голова Людмила Цибульняк, голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко, голова районної ради Денис Калінін та жителі міста.

Біля Меморілу загиблим воїнам відбулася громадянська панахида. Схилили голови присутні, помолились за упокій душ загиблих у тій жорстокій битві. А вогонь свічки - як вогонь душі, у світлі якого яскравим промінцем палало "Пам'ятай!.."

9 травня жителі та гості м.Василівка відзначили День Перемоги. Вже 73-й раз василівчани віддали шану воїнам-визволителям. 73-й раз принесли весняні квіти до Меморіалу загиблим воїнам, вклонилися нашим ветеранам, з болем у серці вслухалися в імена загиблих, хвилиною мовчання вшановали пам'ять солдатів.

Урочисті заходи розпочалися мітингом, на якому міський голова Людмила Цибульняк привітала усіх земляків з найвеличнішим святом - Днем Перемоги. Побажала шановним учасникам бойових дій, дітям війни, міцного здоров'я і довголіття. Адже це завдяки їхньому поколінню ми багато років поспіль не знали, що таке війна. Привітати ветеранів і жителів райцентру цього дня прийшли голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко, голова районної ради Денис Калінін, військовий комісар Василівського військкомату Ігорь Онищенко.

Після мітингу відбулася церемонія покладанням квітів до Меморіалу загиблих воїнів за участю міського голови керівництва району, ветеранів війни, керівників та колективів підприємств і організацій та громадськості міста.

Продовжилися заходи у міському парку відпочинку, де усі бажаючі мали змогу пригоститися солдатською кашею і підняти «фронтові» 100 грам за всіх загиблих та померлих товаришів у воєнні та післявоєнні роки.
Продовженням святкування став урочистий концерт до Дня Перемоги підготовлений комунальним закладом «Центр культури і дозвілля». Всих ветеранів та присутніх поглинали спогади, торкали душу пісні воєнних років, нагадували про юність яскраві танці.

Всі урочисті заходи 8 та 9 травня супроводжувалися музикою духового оркестру під керівництвом Чижика Ігоря Григоровича та вихованців комунального позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості і туризму».

Висловлюємо щирі слова подяки всім учасникам святкових заходів.Четвер, 10 Травня 2018 11:43 | Переглядів: 568

Офіційні сайти держ установ