Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

День вишиванки

Долучаємося до Свята вишиванки та чекаємо колективні та особисті фото в групі: https://www.facebook.com/groups/vasrada.gov.ua/

Вишиванка для українців – це символ благополуччя і любові в сім’ї, а свято вишиванки символізує національну єдність нашого народу.

Всеукраїнське свято – День вишиванки, яке проводиться щороку в третій четвер травня, а цьогоріч припало на 17 травня, покликане зберегти започатковані в давні часи народні традиції творення та носіння етнічного вишитого одягу. Цього року воно співпало з великим християнським святом Вознесення Христового.

День вишиванки ще не став офіційним святом. Незважаючи на те, що традиція прикрашати одяг вишивкою йде корінням в глибину тисячоліть.

В цей день всі бажаючі можуть діставати з шаф свої вишиванки, сукні, спідниці та блузки, і готуватися до святкування.
Працівники Василівської міської ради активно долучилися до свята, вбачаючи його суть саме в тому, щоб одягнути вишиванку, аби показати свою єдність і солідарність з усім своїм народом. Більшість працівників одягли вишиванки і прийшли в них на роботу. Робочий день у міській раді проходить під гаслом: «Одягни вишиту сорочку на роботу! Шануй українське!»
І в місті загалом багатьох людей можна побачити в вишиванках.

Спасибі вам, василівці, за те, що шануєте народні традиції. Вишиванка –символ, який об’єднує українців, незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів.Четвер, 17 Травня 2018 10:29 | Переглядів: 1825

Офіційні сайти держ установ