Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Злагодженість служб при ліквідації аварійної ситуації.

Нещодавно в комунальному дошкільному навчальному закладі № 6 «Васильок» виникла аварійна ситуація з підземним електричним кабелем. Міською радою було прийнято рішення щодо переведення дітлахів по інших дошкільних навчальних закладах. Між батьками та керівництвом закладу було досягнуто порозуміння та налагоджено співпрацю, внаслідок чого жодних скарг або невдоволення не виникло.

Міською радою були вжиті термінові заходи щодо ліквідації аварійної ситуації. За безпосередньою участю представників Василівським РЕМ та головного інженера Коверника І.Ю, працівників КП «Благоустрою» Василівської міської ради на чолі із керівником Мірошніченко А.А., відповідального за електрогосподарство Ільченка В.В., та фізичних осіб-підприємців Володимира та Олега Якуби аварійно-відновлювальні роботи були проведені в стислі терміни.

Наразі електричний кабель відновлено, розриття дороги ліквідовано, зруйноване покриття буде поновлено при проведенні невдовзі дорожніх робіт. Внаслідок злагоджених дій представників всіх підприємств, що приймали участь та взаємодопомогу, робота дитячого закладу буде продовжуватись в нормальному режимі.

Василівська міська рада висловлює щиру подяку всім, хто приймав участь в ліквідації аварійної ситуації, а батькам вихованців закладу - за порозуміння.П'ятниця, 18 Травня 2018 12:00 | Переглядів: 270

Офіційні сайти держ установ