Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Про роботу ТОВ «Керуюча компанія «Наш дім Запоріжжя»

Вже протягом 6 місяців в місті Василівка працює ТОВ «Керуюча компанія «Наш дім Запоріжжя», яка надає послуги з обслуговування багатоповерхового житлового фонду міста. За цей час підприємством проведені поточні ремонти внутрішньобудинкових інженерних мереж, а саме замінено трубопроводи холодного водопостачання довжиною 71 м.п., каналізаційної мережі - 59 м.п., центрального опалення - 43 м.п. Проведено покіс трави на прибудинкових територіях на площі 36,7 м2. Зроблено обробку трубопроводу газопостачання антикорозійним складом в обсязі 2,74 тис.м.п. В будинках встановлено 45 нових світильників LЕD. З метою підготовки до опалювального періоду проведено опресування інженерних мереж центрального опалення багатоповерхових будинків міста.
Підприємство працює і має плани на подальше покращення надання послуг з обслуговування будинків та прибудинкових територій. В той же час, мешканці будинків повинні розуміти, аби отримати якісні послуги від підприємства потрібно своєчасно розраховуватись за вже наданні послуги.
Нажаль, на сьогоднішній день підприємство має заборгованість від населення в обсязі 183,7 тис.грн., що становить понад 50% від планових місячних надходжень за надані підприємством послуги для мешканців багатоповерхових будинків. Ця ситуація вкрай унеможливлює роботу підприємства з якісного надання основних послуг, проведення ремонтних робіт, заходів з підготовки до зими.
Василівська міська рада звертається до мешканців багатоповерхових будинків, які мають заборгованість по сплаті за послуги надані ТОВ «Керуюча компанія «Наш дім Запоріжжя» і прохає сплатити заборгованість, аби в подальшому не допустити дестабілізації в роботі підприємства.Середа, 11 Липня 2018 14:27 | Переглядів: 221

Офіційні сайти держ установ