Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Престольне свято в Петро-Павлівському храмі нашого міста

12 липня є особливим днем для нашого міста, саме в цей день, день пам'яті Першопрестольних апостолів Петра і Павла, відзначається престольне свято в Петро-Павлівському храмі нашого міста. Привітати парафінян та всіх мешканців міста в цей день завітав Преосвященний Владика Єфрем.

У церковному дворі храму Його Преосвященство зустрічали з хлібом - сіллю і квітами. Поряд з настоятелем Святопетропавлівского храму Валерієм Галущенко і священниками, єпископа зустрічали міський голова Людмила Цибульняк та голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко.

Преосвященний Владика Єфрем провів святкове богослужіння у храмі. На завершення святкового богослужіння Владика привітав усіх з храмовим святом.

На честь свята - дня Першопрестольних апостолів Петра і Павла та дня народження Василівського приходу, а саме таким є храмовий день, в церкві приготували обід і всі мали можливість святою молитвою вшанувати пам'ять Петра і Павла.

Василівська міська рада, особисто міський голова Людмила Цибульняк щиросердно вітає всіх мешканців нашого міста з Храмовим святом. І бажають усім здоров’я, родинного затишку, Божого благословення. Нехай душевна чистота, мир та спокій, добро і достаток будуть у ваших оселях, а слово Боже надасть усім наснаги на благі діла.Четвер, 12 Липня 2018 10:41 | Переглядів: 417

Офіційні сайти держ установ